i-Škola přihlášení

Návštěva policie ČR v Duchcově - 6.A

Vloženo: 31.1.2018 | Autor: Putiskova | Zobrazeno: 139x | Zatím neupraveno

Návštěva policie ČR v Duchcově - 6.A

V úterý 30.1.2018 žáci navštívili obvodní oddělení policie ČR v Duchcově, aby se podívali, jak taková služebna vypadá a jaké vybavení mají policisté k dispozici. Žáci si prohlédli celé oddělení, od výslechové místnosti, přes celu, až po kanceláře vedoucích. Dozvěděli se něco o daktyloskopii a také si zkusili sejmout své otisky prstů. Kluci si oblékli balistickou vestu, aby si vyzkoušeli jak je těžká. Někteří žáci se projeli novým služebním vozem. Také nám policisté ukázali, jak se používá defibrilátor, který vozí ve služebním autě. Návštěva byla pro žáky zajímavá a poučná.

Mgr. Martina Štorková