Vítejte na oficiálních stránkách Sportovní základní škola Antonína Sochora Duchcov, příspěvková organizace

Vloženo: 19.9.2018 | Zobrazeno: 748536x |

1. Žádost o přijetí k povinné školní docházce 2024_2025 (Velikost: 340.5 kB)
2. Žádost o odklad povinné školní docházky 2024_2025 (Velikost: 333.5 kB)
3. Žádost o zařzení do přípravné třídy 2024_2025 (Velikost: 336.5 kB)

PozorOn-line registrace k zápisu Registrace

Přijímačky

VÁŽENÍ RODIČE, INFORMACE K NOVÉMU ZPŮSOBU PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ NAJDETE V SEKCI PRO RODIČE A ŽÁKY.

Naše škola se zapojila do projektu Desatero pro primární prevenci - více informací zde

Virtuální procházka

Kdo jsme?

Jsme ZDRAVÁ ŠKOLA otevřená pro všechny děti. Chceme víc, než jen předávat vědomosti.  Vycházíme z přirozených potřeb člověka, rozvíjíme individuální předpoklady a bereme ohled na každého jedince.

Naším cílem je kvalitní příprava a výchova žáků pro budoucí život. Podporujeme dobré partnerské vztahy mezi žáky i učiteli a usilujeme o dobrou spolupráci s rodiči.

Nabízíme dobré psychologické klima, dobré vztahy, toleranci, kreativitu, spolupráci, otevřenost.

Atmosféru naší školy můžete poznat v rámci Dnů otevřených dveří a při různých akcích pořádaných pro žáky, jejich rodiče i veřejnost.

Co nabízíme?

Kromě výuky předmětů tradičními formami nabízíme:

• jedna sportovní třída s rozšířenou výukou TV - výuka bruslení, běžeckého lyžování, tanec, diskgolfová průprava.
  • jedna třída s klasickým vyučováním
  • návrat k tradiční výuce čtení a psaní
  • angličtina od 1. ročníku - pod vedením kvalifikovaných pedagogů
  • informatika od 4. ročníku - velmi dobrá úspěšnost v soutěžích
  • německý jazyk od 7. ročníku
  • logopedická prevence
  • náprava specifických poruch učení
  • nadaní žáci - nadstandartní práce s nadanými žáky - tým kvalifikovaných, proškolených odborník
  • podpůrný program pro méně úspěšné žáky - prevence školní neúspěšnosti – funkce asistenta pedagoga
  • projektové vyučování podporující mezipředmětové vztahy a celoživotní učení
  • plavecký výcvik ve 2. a 3. ročníku pod vedením cvičitelů „Plavecké školy“
  • moderní venkovní sportoviště
  • interaktivní vyučování ve všech třídách – interaktivní technika ve všech třídách a odborných učebnách.
  • projekt „Rodiče vítáni“ - ve škole vládne rodinná pohoda, klid a bezpečí. Učitelé znají děti i jejich rodinné prostředí, reagují na změny chování ihned, minimalizují se zde negativní projevy chování
  • kvalifikovaný pedagogický sbor
  • výchovná poradkyně – pomáhá žákům i rodičům nejenom při výběru povolání
  • školní metodik prevence rizikového chování – zamezení šikany, minimální případy problémového chování žáků