Zdravá škola ve školním roce 2015-2016

Vloženo: 2.8.2016 | Autor: Putiskova | Zobrazeno: 9831x

Zdravá škola 2015/16

•          opakované získání  sponzorských darů od firmy Hoka – jablka ke Světovému dne výživy, mandarinky k Mikuláši, ovoce na  závěr šk.roku ( sportovní den )
  •          Veselé zoubky – pro prvňáky – spolupráce s Dm drogerií České Budějovice
  •          přednáška  dentální hygienistky pro 1.třídy – zajištění akce
  •          projektový den Ovoce a zelenina do škol – zajištění realizace projektu
  •          Hravě žij zdravě – internetová soutěž
  •          Fond Sidus – charitativní akce – prodej magnetek
  •          občanské sdružení Život dětem – charitativní akce – 2x ročně Srdíčkové dny
  •          Česká liga proti rakovině – charitativní akce – prodej žlutých kytiček
  •          Světový den výživy – soutěž pro žáky – vyhodnocení vítězů
  •          Valentýnky – podpora mezilidských vztahů
  •          Život bez drog – organizace soutěže a doprovodných akcí
  •          Solme s rozumem – zapojení do kampaně Hlavního hygienika ČR – organizace akce
  •          zhotovení nástěnky zdravé školy
  •          občanské sdružení Život dětem – získání děkovného certifikátu
  •          zasílání Ročního a čtvrtletního hlášení do Mlékárny Hlinsko
  •          SZÚ Praha – dotazník Průzkum stresu – účast a vyplnění
  •          Zdravotní ústav Ústí nad Labem – dotazníkové šetření o kouření pro 7. až 9.třídu, přednáška na téma Reprodukční zdraví pro 8. a
  • 9.třídu

-          Mezinárodní den dětské knihy – zajištění a organizace programu Pohádkové hrátky pro třídy 1.stupně v knihovně

-          Kurz anglického jazyka s rodilým mluvčím – zajištění a organizace

-          Mezinárodní den rodiny – uspořádání soutěže a vyhodnocení.

-          Certifikát od nadace Život dětem za Srdíčkové dny

Mgr.Kubizňáková